Usta Analist OM, CORE, ENA ve FTM Coin Tahminlerini Açıkladı!

Bitcoin halving etkinliği yaklaşırken, kripto para piyasası yeninden güç belirtileri göstermeye başladı. Lider kripto Bitcoin bir süre altında seyrettikten sonra 70 bin dolar eşiğini geçmeyi başardı. Altcoin’ler de BTC’nin toparlanmasıyla kuzey yönünde adım atıyor. Bu atmosferde geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, radarındaki 4 altcoin için beklentilerini açıkladı. Analist, ENA ve FTM Coin fiyatının güçlü bir performans sergileyeceğini söylüyor.

Altcoin Sherpa: FTM Coin iyi performans gösterecek!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa geri çekilmenin ardından yukarı yönlü ivme kazanmak için mücadele ediyor. Bu ortamda, Altcoin Sherpa takma adlı analist, Fantom’un (FTM Coin) mevcut değerinden %15’ten fazla yükseleceğini söylüyor. Ancak grafiğine göre analist, Fantom’un 1,15 dolara yükselmeden önce 0,80 dolar civarında Fibonacci geri çekilme seviyesine düşeceğini öne sürüyor. Altcoin Sherpa, FTM Coin için şu öngörülerini paylaşıyor:

FTM: Bence bu hala çok sağlam bir coin ve hazineleri göz önüne alındığında 2024’te iyi performans gösterecektir. Bununla birlikte, daha uzun vadeli bir dip oluşumu için konsolidasyon görmek istiyorum. Bu seviyenin 0,83 veya 0,70 dolar olmasını bekliyorum. Hâlâ yükselişte ve bir çantam var.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, FTM Coin, son 24 saatte yaklaşık %6 kayıpla yazı sırasında 0,9373 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, FTM Coin haftalık grafiğinde yaklaşık %10 artış kaydetti.

Analist, CORE ve ENA için geri çekilme sonrası yükseliş bekliyor

Analist, Fontom’dan sonra Ethena’ya (ENA) bakıyor. ENA, Ethena Labs’ın DeFi protokolünün yönetişim tokeni. Analist, ENA fiyatının 1,24 dolar seviyesi civarında bir konsolidasyon döneminden sonra patlayacağını tahmin ediyor. BU bağlamda analist, “ENA ilk tepkisi. Konsolidasyona gideceğimizi ve ardından yükselişe geçeceğimizi düşünüyorum.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Analist, Core (CORE) için yukarı yönlü bir hareketten önce bir geri çekilme bekliyor. Core, Bitcoin’in (BTC) PoW ağının avantajlarından yararlanan bir katman-1 Blockchain. Analist, tahmini için, “CORE: Bu çılgın bir koşudan sonra sakinleşiyor. Bence 2,50 dolar civarındaki bu mevcut alanın 2 dolara kadar inmesi alım yapmak için makul. BTC ekosistem projelerinin önümüzdeki 12-18 ay boyunca oldukça iyi performans göstermesini bekliyorum.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

OM, bu seviyenin altında iyi bir alım!”

Son olarak analist, Mantra (OM) üzerinde yükselişini sürdürdüğünü söylüyor. Mantra, gerçek dünya varlığı (RWA) tokenizasyonuna odaklanan bir kripto projesi. Analist, OM için şu görüşlerini paylaşıyor:

OM: Her zaman 0,50 doların harika bir alım olacağını düşündüm. Ancak, henüz gelmedi. Burada biraz korkutucu bir alan var, ama bir RWA oyunu olarak hala yükselişteyim. Bir çantam var.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir